Biżuteria

Tagi

Kolczyki

main.jpg

niedostępne

Czarna Dama (tagi: czerń grafit onyks perła)

Kolczyki wykonane techniką wire wrapping z łezek onyksu, perełek grafitowych i czarnych, szlifowanych czarnych łezek oraz z posrebrzanego drutu, zawieszone na srebrnych biglach. Długość kolczyków wraz z biglami wynosi 12,8 cm.

main.jpg

niedostępne

Czerwień (tagi: czerwień srebro)

Wymowne, gorące i upojne kolczyki, które zdają się tańczyć na szyi właścicielki.

Wykonane z posrebrzanych drutów i czerwonych szklanych łezek.

main.jpg

niedostępne

Księżyce Kairu (tagi: czerń fiolet noc_kairu perła)

Duże, lecz delikatne kolczyki utkane z posrebrzanego drutu z dodatkiem trójkątnych łezek Nocy Kairu, naturalnych perełek słodkowodnych w kolorze śliwki i posrebrzanych kuleczek. Całość kołysze się na srebrnych biglach.

main.jpg

Lawenda z bazylią (tagi: bazylia crackle fiolet lawenda zieleń)

Kolczyki w kolorach lawendy i bazylii wykonane są techniką wire wrapping z posrebrzanego drutu oraz koralików: drobnych, srebrnych oraz typu crackle. Pasują do bransoletki Lawenda z bazylią

main.jpg

niedostępne

Maki (tagi: czerwień karneol kwarc maki)

Te efektowne kolczyki zostały wykonane z kropel kwarcu wiśniowego, bryłek karneolu oraz posrebrzanego drucika. całość zawieszona została na srebrnym biglu. Długość kolczyka wraz z biglem wynosi 5 cm.

main.jpg

niedostępne

Niezapominajki (tagi: niebieski niezapominajka perła)

Bajeczne kolczyki wykonane czasochłonną techniką wire wrapping z posrebrzanego drutu, srebrnych kuleczek, naturalnych perełek słodkowodnych oraz masy perłowej. Długość wraz z biglem - 5 cm. Gorąco polecam.

main.jpg

niedostępne

Serca (tagi: czerwień écru perła serce)

Piękne kolczyki utkane z posrebrzanych drucików, ze szklaną perełką w kolorze écru oraz czerwoną szklaną łezką, zachwycą Damę Waszego serca.

main.jpg

niedostępne

Zieleń (tagi: crackle perła zieleń)

Drobne, lecz bardzo ozdobne kolczyki wykonane z elementów posrebrzanych oraz zielonej perełki słodkowodnej i koralika typu crackle.

Bransoletki

main.jpg

Czarna Dama (tagi: biel czerń grafit perła)

Ta klasycznej urody bransoletka wykonana została ze szklanych perełek w kolorach: białym, grafitowym i czarnym, oraz z zawieszek i posrebrzanego drutu. Szerokość bransoletki wynosi 5 cm, obwód 16 - 17,5 cm. Pasuje do kolczyków Czarna Dama.

main.jpg

niedostępne

Lawenda z bazylią (tagi: bazylia crackle fiolet lawenda perła zieleń)

Bransoletka została wykonana z masy perłowej, koralików crackle oraz posrebrzanych elementów za pomocą techniki wire wrapping.

Całość w kolorach lawendy i bazylii.

main.jpg

Satelitarna (tagi: fiolet perła zieleń)

Bransoletka wyglądająca jak kolorowe planety, księżyce i ich orbity, wykonana została z kolorowych linek jubilerskich, szklanych pereł oraz srebrnych koralików. Gorąco polecam.

Wisiorki

main.jpg

Akbal (tagi: crackle łezka perła zieleń)

Akbal - trzeci dzień miesiąca w kalendarzu Majów.

Ten efektowny wisiorek powstał z posrebrzanych drutów, szklanej perły, szklanej łezki oraz koralika typu crackle.

main.jpg

niedostępne

Amour (tagi: amour kwarc różowy)

Piękny różowy kwarc otulony srebrną siateczką z kroplami srebrnej rosy. Wisiorek został wykonany czasochłonną techniką wire wrapping. Gorąco polecam.

main.jpg

Muszla (tagi: grafit muszla perła)

Ten wspaniały wisior w kształcie muszli, wykonany z posrebrzanego drutu i perełek słodkowodnych w kolorze grafitu, pięknie prezentuje się na delikatnym łańcuszku.

main.jpg

niedostępne

Taste of India (tagi: bordo czerwień)

Ten piękny mały wisiorek wykonany został z posrebrzanego drutu, srebrnych koralików, bordowych koralików oraz czerwonej łezki.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License