Kolczyki
main.jpg

niedostępne

Czarna Dama (tagi: czerń grafit onyks perła)

Kolczyki wykonane techniką wire wrapping z łezek onyksu, perełek grafitowych i czarnych, szlifowanych czarnych łezek oraz z posrebrzanego drutu, zawieszone na srebrnych biglach. Długość kolczyków wraz z biglami wynosi 12,8 cm.

main.jpg

niedostępne

Czerwień (tagi: czerwień srebro)

Wymowne, gorące i upojne kolczyki, które zdają się tańczyć na szyi właścicielki.

Wykonane z posrebrzanych drutów i czerwonych szklanych łezek.

main.jpg

niedostępne

Księżyce Kairu (tagi: czerń fiolet noc_kairu perła)

Duże, lecz delikatne kolczyki utkane z posrebrzanego drutu z dodatkiem trójkątnych łezek Nocy Kairu, naturalnych perełek słodkowodnych w kolorze śliwki i posrebrzanych kuleczek. Całość kołysze się na srebrnych biglach.

main.jpg

Lawenda z bazylią (tagi: bazylia crackle fiolet lawenda zieleń)

Kolczyki w kolorach lawendy i bazylii wykonane są techniką wire wrapping z posrebrzanego drutu oraz koralików: drobnych, srebrnych oraz typu crackle. Pasują do bransoletki Lawenda z bazylią

main.jpg

niedostępne

Maki (tagi: czerwień karneol kwarc maki)

Te efektowne kolczyki zostały wykonane z kropel kwarcu wiśniowego, bryłek karneolu oraz posrebrzanego drucika. całość zawieszona została na srebrnym biglu. Długość kolczyka wraz z biglem wynosi 5 cm.

main.jpg

niedostępne

Niezapominajki (tagi: niebieski niezapominajka perła)

Bajeczne kolczyki wykonane czasochłonną techniką wire wrapping z posrebrzanego drutu, srebrnych kuleczek, naturalnych perełek słodkowodnych oraz masy perłowej. Długość wraz z biglem - 5 cm. Gorąco polecam.

main.jpg

niedostępne

Serca (tagi: czerwień écru perła serce)

Piękne kolczyki utkane z posrebrzanych drucików, ze szklaną perełką w kolorze écru oraz czerwoną szklaną łezką, zachwycą Damę Waszego serca.

main.jpg

niedostępne

Zieleń (tagi: crackle perła zieleń)

Drobne, lecz bardzo ozdobne kolczyki wykonane z elementów posrebrzanych oraz zielonej perełki słodkowodnej i koralika typu crackle.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License